De nieuwe elektrische performance auto van Jay-Jay Boske

De nieuwe elektrische performance auto van Jay-Jay Boske
Dion Roessen
woensdag 20 september 2023
Vergeet even de Porsche Taycan of Audi e-tron GT, want de nieuwe auto van Jay-Jay Boske is de nieuwe nekkenbreker binnen de EV's. De performance car van Koreaanse makelij is bloedsnel, gecustomized en elektrisch. In de nieuwe video wordt de auto dan ook grondig geïnspecteerd. 

Als je het verlanglijstje voor Kerstmis van de meeste mannen erbij pakt staat hier waarschijnlijk een dikke wagen bovenaan. Op het verlanglijstje van Jay-Jay stond deze nieuwe Kia EV6 GT. Kerst viel vroeg dit jaar en samen met de mannen van Absolute Motors en Kia ging er een wens in vervulling.

DAY1 mobile


Batman heeft zijn eigen batmobile, maar Jay-Jay heeft zijn eigen DAY1 mobile. De auto is van top tot teen aangepakt en al zeggen wij het zelf, "het resultaat mag er zijn!" De auto is onder andere voorzien van DAY1-remklauwen, zwarte logo's, neongroene sierlijsten en een speciale DAY1-startknop. Naast mooie details beschikt de elektrische crossover-SUV ook over een hoop vermogen. De dubbele elektrische aandrijflijn zorgt voor maar liefst 585 pk en 740 Newtonmeter koppel. De topsnelheid van de EV6 GT ligt op 260 km/u en binnen 3.5 seconden zit je op de 100 km/u. Mochten we dus ooit een nieuw seizoen opnemen van onze dragrace video's is deze Kia een gevreesde tegenstander.

[gallery columns="9" size="full" ids="1263,1258,1264,1257,1261,1260,1259,1262"]

De auto van Jay-Jay gaat GT!


Als je een puristische autoliefhebber bent snappen we dat je wat sceptisch tegen de nieuwe auto van Jay-Jay Boske aankijkt. De speciale GT-mode doet echter ook jouw hart een extra slag laten maken. De auto gaat in een speciale racemodus en hiermee kun je naast de kinderen van school halen, deze auto ook gebruiken om een rondje over Zandvoort te knallen. Mocht de GT-mode niet uitdagend genoeg zijn, kun je natuurlijk ook de driftmodus inschakelen en hiermee het circuit onveilig maken.

Video: auto Jay-Jay Boske




Om niets meer te missen van alle DAY1 content abonneer jij je hier op de nieuwsbrief en volg je ons op social media!  
Dion Roessen Online editor
Bekijk alle artikelen van Dion Roessen

Lees ook!

Warm op de piste, strak op straat: deze winterjassen kunnen overal
  • 16 november 2025

Warm op de piste, strak op straat: deze winterjassen kunnen overal

Een opgeruimde kapstok met één winterjas voor het aankomende seizoen? Dat kan zeker, we helpen je een handje op weg. Het koude seizoen is onderweg. Ook wel weer lekker. Dat betekent niet alleen dat de witte pistes lonken, maar dat je ook goed voor de dag moet komen met een strakke winterjas voor deze helft van het jaar. Zo’n jas die alles kan, in stijl.

  • Ruben Priester
Artikel bekijken

Meer in De Auto Van

Andere De Auto Van artikelen
Ferrari Purosangue voor Joseph Klibansky: De Auto Van
  • 12 januari 2026

Ferrari Purosangue voor Joseph Klibansky: De Auto Van

We zijn op een oprit waar kunst en auto’s niet naast elkaar bestaan, maar in elkaar overvloeien. Dit is Joseph Klibansky met zijn nieuwe Ferrari Purosangue. En dit gaat niet alleen over pk’s, cijfers of een sleutel die eruitziet als een luxe aansteker. Dit gaat over gevoel. Over fases in het leven. Over waarom sommige dingen je raken… en andere, hoe duur ook, je koud laten. Joseph kennen we als kunstenaar, ondernemer en familieman. Iemand die open praat over succes, timing en het verschil tussen indruk maken en echt genieten. De Purosangue past daar opvallend goed bij. Dit is Ferrari’s eerste vierzitter-SUV, iets waar puristen hun wenkbrauwen bij optrokken. Maar zodra je ’m ziet staan, laag, breed, gespierd, snap je: dit is geen SUV met een Ferrari-logo. Dit is een Ferrari die toevallig ruimte heeft voor kinderzitjes. Onder de lange motorkap ligt een atmosferische V12. Goed voor 725 pk in alle luxe en ruimte. Lamborgini heeft de Urus, maar stiekem voelt dit als de meer exclusieve auto. Al is het alleen maar omdat de Ferrari geen genen hoeft te delen met een Audi. Met alle respect voor de Urus. Joseph vertelt hoe hij jaren geleden zonder twijfel tekende toen hij hoorde dat Ferrari met een SUV kwam. Met twee dochters, een nieuw huis en rust in zijn hoofd kwam deze auto eigenlijk op een uitstekend moment. Geen behoefte meer aan rebellie, wel aan beleving. Dat zie je ook in de details. De achterstoelen zijn geen bijzaak, maar volwaardige sportstoelen. De sleutel voelt als een object dat je op tafel wilt leggen. En ja, je krijgt er letterlijk een Ferrari-tas bij die alleen voor Purosangue-eigenaren is. Kleine dingen, maar precies dát waar Ferrari zo goed in is. Interessant is ook hoe open Joseph is over de realiteit van Ferrari-eigendom. Geen opgeklopte Instagram-verhalen, maar hoe het echt zit. Zeven jaar gratis onderhoud bijvoorbeeld, als je een gloednieuwe Ferrari koopt bij de dealer. Een verzekering van een paar honderd euro per maand. Een relatief lage aanbetaling. Het is exclusief, ja, maar niet de financiële nachtmerrie die veel mensen ervan maken. Aan het einde van de rit blijft vooral dit hangen: Joseph is niet veranderd. Hij zegt het zelf. Zet hem naast iemand in een oude Corrado VR6 en hij reageert nog steeds enthousiast. De Ferrari maakt hem niet anders. Hij is nog steeds diezelfde gast. Alleen nu met een Purosangue op de oprit. Check de video waarin Joseph deze gezinsbeuker aan je voorstelt in De Auto Van. Meer de ondernemerskant horen? Bekijk dan de WTFinance video!

  • Jay-Jay Boske
Artikel bekijken
Rijd mee in de €317K Porsche 911 GT3 Touring met Chris Riemens (FHM)
  • 20 april 2024

Rijd mee in de €317K Porsche 911 GT3 Touring met Chris Riemens (FHM)

In de nieuwe video op ons kanaal rijden we weer een rondje met Chris Riemens, hoofdredacteur van het mannenblad 'FHM'

  • Vidar Kleiboer
Artikel bekijken
In de nieuwste video op DAY1 zie je de vernieuwde auto van Bizzey
  • 06 april 2024

In de nieuwste video op DAY1 zie je de vernieuwde auto van Bizzey

In de nieuwste video van ons YouTubekanaal onthullen we de auto van Bizzey

  • Vidar Kleiboer
Artikel bekijken
We zijn weer terug! Met de Ferrari update van DJ La Fuente
  • 24 maart 2024

We zijn weer terug! Met de Ferrari update van DJ La Fuente

Na een kleine pauze van twee maanden, hebben we gisteren weer de eerste video op ons YouTube account geplaatst

  • Vidar Kleiboer
Artikel bekijken