Fitheid
Voor Reinier de Ridder kan het niet snel genoeg gaan. Na zijn overwinning op Kevin Holland is hij klaar om weer de octagon in te stappen. “Ik ben ongeschonden uit de strijd gekomen, het lichaam voelt goed en ik ben gewoon aan het trainen,” zegt De Ridder. “Vlak na het gevecht met Kevin heb ik ook veel contact gehad met de UFC over een mogelijke invalpartij, maar helaas is dat niet doorgegaan.” Over welke invalparij Reinier het het hier had weten we niet, maar grote kans dat hij doelt op de UFC Fight Night van 1 februari in Saudi-Arabië.
De volgende numbered cards
Reinier heeft tot nu toe gevochten op kleinere UFC Fight Night card in de Apex, maar ook een PPV tijdens UFC 311. Als we even vooruit kijken naar de komende gevechten, ziet Reinier een aantal mooie cards aankomen, waar hij graag zou willen vechten, zoals UFC Fight Night in Londen (op 22 maart) en UFC 314 in Miami.
Schema
Toch ziet Reinier ook dat het schema vol is. “Ik zie dat veel Middleweights uit de top 10 al partijen gepland hebben staan. Er zijn er niet zoveel beschikbaar.” Dat betekent dat een short notice-gevecht een reële optie is. “De kans is groot dat in één van die gevechten iemand uitvalt. Ik zorg dat ik fit blijf en dat ik een last-minute replacement kan zijn’’.
Zo’n short notice gevecht is high risk, high reward. Je tegenstander heeft vaak een volledig training camp achter de rug en is beter voorbereid op de weight cut. Maar we hebben in het verleden ook al gezien dat de UFC, vechters flink beloont voor het instappen op korte termijn. Zo’n short-notice gevecht zou voor Reinier wel eens een hele gunstige stap kunnen zijn in zijn tocht richting een titelgevecht.
Mocht dat niet gebeuren, dan richt Reinier de Ridder zich op een gevecht over ongeveer twee maanden. “In de tussentijd ga ik nog even naar Henri Hooft om te trainen in Florida.”
View this post on Instagram
Lees ook!

- 05 september 2025
Nieuwe BMW iX3 kiest voor klein in plaats van groot
BMW trapt een compleet nieuw hoofdstuk af met de introductie van de nieuwe iX3. De allereerste Neue Klasse BMW in productie. Maar in hoeverre weet deze nieuwe elektrische crossover te overtuigen?
- Ruben Priester
Meer in Sport
Andere Sport artikelen- 01 september 2025
Dit is de dikste manier om de Grand Prix van Singapore mee te maken
Wat als je reizen in pure luxe wil combineren met één van de mooiste sporten ter wereld
- Nick de Jong

- 27 augustus 2025
Achter de schermen bij wereldkampioen mountainbike Jeroen van Eck
Wij gingen onlangs op een speciaal uitje met het AltCryptoGems-team: in Aalen supporten we Jeroen van Eck tijdens een aantal zinderende straatraces. We nemen je mee achter de schermen bij deze wereldkampioen mountainbiker en, om het allemaal nog net wat spannender te maken, openen we een prijzenpot. Hoe beter Jeroen het hier in Duitsland doet, hoe meer er te winnen valt.
- Sjuul Föllings

- 14 augustus 2025
Glory 103: de allesbepalende ronde voor de ultieme eindstrijd
De spanning in de zwaargewicht divisie is om te snijden
- Nick de Jong
- 13 juni 2025
Met dit sporthorloge worden deze 4 work-outs pas écht een gamechanger
De Huawei Watch Fit 4 Pro is geland en dit is niet zomaar een smartwatch
- Gastredactie DAY1