Deze Maserati MC20 is het nieuwe speeltje van DoopieCash-eigenaar Chris Janssens

Deze Maserati MC20 is het nieuwe speeltje van DoopieCash-eigenaar Chris Janssens Foto: DoopieCash
Dion Roessen
donderdag 09 november 2023
Als je denkt aan Italiaanse bolides flitsen de felrode paardjes en knalgele stieren waarschijnlijk in je hoofd voorbij. Het merk met de drietand wordt nog wel eens vergeten, maar niet door Chris Janssens van DoopieCash. Sinds gisteren is hij de trotse bezitter van een Italiaans raspaard pur sang: de Maserati Corse 2020, oftewel MC20. 

Het duurde even voordat de keuze werd gemaakt. Niet heel gek als je gaat proefrijden in een Porsche 911 Turbo S, Lamborghini Aventador SV, McLaren GT, Ferrari F8 Spider en Chevrolet Corvette C8 Stingray. De keuze voor een nieuwe supercar wordt hierdoor niet bepaald makkelijker. Niet alleen de performance is belangrijk voor Chris. Volgens de eigenaar van DoopieCash gaat het hem vooral om de emotie die een supercar met zich meebrengt. ''Hoe doet mij herinneren aan de Maserati MC12 uit de jaren 90. Het is een supercar met wat meer traditionele lijnen en de kleursamenstelling is fantastisch'', vertelt hij aan ons.

[caption id="attachment_2368" align="alignright" width="1440"]Maserati DoopieCash Chris Foto: DoopieCash[/caption]

Maserati MC 20 in a nutshell


Als autoliefhebber zul je de Maserati MC20 waarschijnlijk wel kennen. De Italiaanse supercar is uitgerust met een 3.0-liter zescilinder die wordt aangejaagd door twee turbo's. De krachtbron levert een heuse 630 pk 730 Newtonmeter koppel. Deze krachtbron wordt gelepeld in een auto die slechts 1500 kg weegt. Op de autobahn bereikt de wagen een topsnelheid van 325 km/u en ook voor een stoplichtsprintje hoeft Chris niet te wijken. De 0-100 km/u tijd van de MC20 bedraagt slechts 2,9 seconden. Of we een De Auto Van aflevering met Chris aandurven is dan ook nog maar de vraag. ''Ik ga hem niet gebruiken als Daily Driver, maar zal hem bij elke zonnestraal uit de garage halen'', zegt de eigenaar van DoopieCash.

Zoektocht naar de Maserati van DoopieCash Chris


Dat Chris voor de Maserati heeft gekozen kunnen we natuurlijk heel goed begrijpen. Als je kijkt naar de performance van de auto en even de tijd neemt om de auto te observeren is dit beestje niet te vergelijken met de andere supercars. Zo is Maserati MC20 niet alleen een auto, maar ook een verlengstuk van jouw persoonlijkheid. De bellezza uit Italië is niet alleen krachtig, maar ook elegant. De MC20 is uitgerust met vleugeldeuren, Bi-Xenon ledverlichting, alcantara-bekleding, ambient-verlichting en een met de hand afgewerkte cockpit die is voorzien met state of the art performance technologie. Als we hem vragen wie hij meeneemt op zijn eerste roadtrip is het antwoord simpel en duidelijk: ''mijn partner in crime Berry.''

Maserati DoopieCash Chris

DAY1 & DoopieCash


Op ons YouTube-kanaal spraken we de mannen eerder over bitcoin, traden en investeren. In de video hieronder check je de volledige aflevering.



Als je dit een vet artikel vond, volg ons dan ook even op social media en schrijf je in voor de nieuwsbrief
Dion Roessen Online editor
Bekijk alle artikelen van Dion Roessen

Lees ook!

Nieuwe BMW iX3 kiest voor klein in plaats van groot
  • 05 september 2025

Nieuwe BMW iX3 kiest voor klein in plaats van groot

BMW trapt een compleet nieuw hoofdstuk af met de introductie van de nieuwe iX3. De allereerste Neue Klasse BMW in productie. Maar in hoeverre weet deze nieuwe elektrische crossover te overtuigen?

  • Ruben Priester
Artikel bekijken

Meer in Ondernemen

Andere Ondernemen artikelen
STËLZ, het Nederlandse merk dat festivals en supermarkten verovert: Selfmade
  • 25 augustus 2025

STËLZ, het Nederlandse merk dat festivals en supermarkten verovert: Selfmade

Soms kom je twee gasten tegen die iets doen waarvan je denkt: hoe dan?! Je ziet ze lachen, relaxed, maar ondertussen bouwen ze aan een miljoenenbedrijf. Dat is precies het verhaal van Milan Voet en Glenn Cornelisse, de mannen achter STËLZ. Wat begon met een idee tijdens een studentenfeest in Amerika, is nu uitgegroeid tot een merk dat in alle supermarkten, duizenden horecazaken én op meer dan 400 festivals in Nederland te vinden is.

  • Jay-Jay Boske
Artikel bekijken
Starten met ondernemen? Vermijd deze 5 valkuilen meteen
  • 06 juli 2025

Starten met ondernemen? Vermijd deze 5 valkuilen meteen

Wij zochten naar de 5 meest gemaakte fouten en hoe jij voorkomt dat je erin trapt

  • Nick de Jong
Artikel bekijken
3 YouTube-kanalen die je moet checken als je serieus bent over ondernemen
  • 08 mei 2025

3 YouTube-kanalen die je moet checken als je serieus bent over ondernemen

Bij DAY1 maken we al jaren high-end content

  • Jay-Jay Boske
Artikel bekijken
YouTube-parel: het sportmerk dat meer bouwt dan kleding - en waar je dus veel van kunt leren
  • 17 april 2025

YouTube-parel: het sportmerk dat meer bouwt dan kleding - en waar je dus veel van kunt leren

De beste, leukste én meest entertainende manier om te leren ondernemen

  • Jay-Jay Boske
Artikel bekijken